English

Vítejte v restauraci MASALA Letná

NOVINKY

  • TANDOORI SEKCE V HLAVNÍ ČÁSTI JÍDELNÍHO LÍSTKU, SERVÍROVÁNA S  OMÁČKOU A PŘÍLOHOU (NOVÁ KONCEPCE)
  • ROZVOZ JÍDEL
  • Polední  menu
  • NOVÉ POJETÍ INDICKÉ KUCHYNĚ  DLE VRCHNÍHO KUCHAŘE (již brzy)
  • ŠÉFKUCHAŘ DOPORUČUJE (již brzy)
  • DEGUSTAČNÍ MENU (již brzy)

O NÁS

Restaurace MASALA Letná či  Nová Masala byla otevřena 14. srpna 2013. Tato restaurace má tři jídelní oblasti, včetně privátního jídelního salonu, který pojme 12 hostů. Masala Letná rovněž nabízí k posezení letní zahrádku , kde můžete relaxovat a radovat se z krásného pražského léta.
Velmi příznivé je umístění restaurace, neboť se nachází jen 70 m od Letenského náměstí v Keramické ulici č.3, nedaleko ulice Šmeralova. Tato oblast je velice populární, neboť se zde v okruhu  200 m nacházejí známé kluby, hospůdky a restaurace.
Jednou z nejoblíbenějších  v naší restauraci je  nabídka v jídelním lístku  umístěšná  v sekci Tandoori,  kterou jsme ze sekce předkrmů nově přesunuli do hlavní nabídky. Další novinkou v nabídce je mnoho nových jídel s kari, některá z nich se v indické restauraci v Praze objevují vůbec poprvé.  Třetí specialitou je neomezený bufet, který se skládá ze dvou předkrmů s přílohou a čtyř jídel s kari. V bufetu je k disposici kuře, hovězí, ryby, zelenina, dezert, papad, nakládaná zelenina, chutney, indický chléb a různé druhy rýže. Jestliže máte zájem o naše degustační menu, bude Vám předložena široká škála indických jídel v různých tradičních indických úpravách. Takto mohou naši hosté ochutnat mnoho lákavých předkrmů a hlavních jídel, aniž by se museli obávat vybrat si rovnou některé naše hlavní jídlo. Nemíníme žádným způsobem omezovat Váš  zážitek z nádherného indického stolování.  Pokud by jste stále nebyli spokojeni, můžete si jídlo vybrat také z běžného jídelního lístku a náš tým bude potěšen, když Vám bude moci s výběrem jídla, které bude nejlépe vyhovovat Vaší chuti nebo náladě pro tento večer, poradit. Svůj kulinářský zážitek můžete rovněž obohatit výběrem kvalitního vína ze široké nabídky, kterou naše restaurace disponuje.

 

ROZVOZ JÍDLA


Vaše oblíbená porce Indie na pár kliknutí.


Chci si objednat

DÁRKOVÝ POUKAZ
Obdarujte milovníky pravé indické kuchyně. MASALA jde do toho s Vámi!

 

Chci vědět víc...

OTEVÍRACÍ DOBA


Jana Masaryka
Po–Pá
11.30–22.30 h
So, Ne, svátky
11.30–22.30 h

 

Letná
Po–Pá
11.30–23.00 h
So, Ne, svátky
12.00–23.00 h

 

SKVĚLÁ PÁRTY V INDICKÉM STYLU
 

To přesně plánuji...